Groepsverdeling computersystemen en -architectuur 
Groepsverdeling

Op deze pagina is de groepsverdeling terug te vinden van het vak Computersystemen en -architectuur.


Groep A

Deze groep omvat alle studenten van Tweede en Derde Bachelor Wiskunde en Tweede en Derde Bachelor Informatica, plus enkele studenten van Eerste Bachelor Informatica.

Deze groep volgt de groene afspraken op de kalender onderaan deze pagina.

Deelnemers en groepsverdeling.

  • Stijn Van Der Wee / Fabio Jeurissen (1BINF)
  • Robbe De Jongh / Oliver Nyssen (1BINF)
  • Michael Van den Zegel / Tom Wollaert (1BINF)
  • Chris Vesters (1BINF)
  • Gert De Roost / Geoffri Helsen / Bert Haest (1BINF)
  • Robson Lazzarotto Priori / Ward Loos (1BINF)
  • Abderrahim Ait Bouzid / Frederik Demeestere (1BINF)
  • Diamanta Gripshi / Gamale Lamghari / Stephane Hamdaoui (1BINF)
  • Toon Van Craenendonck / Glenn Daneels / Cis Van Ammel (2/3BINF)
  • Glenn Minne (2/3BINF)
  • Ives Van Der Flaas / Naomi Christis (2/3BINF)
  • Sebastiaan Rousseeuw / Robin Staes (2/3BINF)
  • Simon Van Mierlo / Michiel Vermeersch (2/3BINF)
  • Philippe Beckers / Raf Pauwels / Joris Mees (2/3BINF)
  • Jan Discart / Emiel Masyn (2/3BINF)
  • Jan Rummens (2/3BINF)
  • Yannick Thibos / Hans Vercauteren (2/3BINF)
  • Thomas Claessens / Stijn Dierckx / Pieter Jacobs (2/3BWIS)
  • Kfir Fleet / Pieter Goetschalckx (2/3BWIS)
  • Sebastiaan Peeters / Marek Szapinszki (1BINF)

Groep B

Deze groep omvat een aantal, maar niet alle, studenten van Eerste Bachelor Informatica.

Deze groep volgt de rode afspraken op de kalender onderaan deze pagina.

Deelnemers en groepsverdeling.

  • Timmy Nelen / Wolf Kuijt (1BINF)
  • Oualid Yousfi / Kemal Sinanagic (1BINF)
  • Christophe Van Gysel / Mathias Van de Pol (1BINF)
  • Daan Janssens / Elliot Bocxtaele (1BINF)
  • Joram Malfroy / Glenn De Jonghe (1BINF)
  • Bert Bogaerts / Matteo De Wint (1BINF)
  • Yentl Van Tendeloo / Eric Fonteyn (1BINF)
  • Joeri Exelmans / Keke Kokelenberg (1BINF)
  • Tim Goovaerts / Wim Kegels (1BINF)
  • Christof Vanhoof / Sam Swolfs (1BINF)
  • Kerstin Van Kogelenberg / Tobias Geerinckx (1BINF)
  • Lukas Rondelez / Bram Fierens (1BINF)
  • Toby Vandebril / Tom Opdebeeck (1BINF)
  • Pieter De Maeyer / Philippe Zanzer (1BINF)
  • Quinten Van Hasselt / Pieter Aerts (1BINF)
  • Joris Missian / Jiannan (Tom) Shen (1BINF)
  • Adnan Nejjari (1BINF)
  • Chennara Nhes / Jan Marques (1BINF)
  • Bo Van Eupen (1BINF)
  • Joris Van Geel / Detlev Van Looy / Bart Cools (1BINF)
  • Katrien Veekhoven (1BINF)
  • Jonas Verheyen / Robin Verschoren (1BINF)
  • Nicolaas Van Bladel / Ignace Van Spilbeeck (1BINF)
  • Mira Geerts (1BINF)
  • Pieter Snyers (1BINF)
Maintained by Hans Vangheluwe. Last Modified: 2011/09/26 04:39:27.